Дополнительное образование

развернуть

 

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах

дзяржаўнай установы адукацыі

“Вучэбна-педагагічны комплекс

Шчыткавіцкі дзіцячы сад – сярэдняя школа”

на IІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

п/п

Назва аб’яднання па інтарэсах

Час правядзення

Дзень тыдня

Настаўнік дадатковай адукацыі

1

Валейбол

09.55 – 10.40

10.50 – 11.35

субота

Сойка Л.Р..

2

Вывучаем інфарматыку

09.55 – 10.40

10.50 – 11.35

субота

Псоцік А.В.

3

Сацыяльная экалогія

12.40 – 13.15

чацвер

Сойка Т.А.

4

Пятруха

12.55 – 13.40

чацвер

Лагун І.І.

5

Натхненне

15.00 – 15.45

чацвер

Качан Т.І.

6

УнікУм

14.00 – 14.45

серада

Чака Н.Я.

7

ЮІДР

15.00 – 15.45

аўторак

Новік І.І.

 

Спісачны склад навучэнцаў

для арганізацыі заняткаў аб’яднанняў па інтарэсах

на 2021/2022 навучальны год

 

“Валейбол”, настаўнік дадатковай адукацыі Сойка Л.Р.

1

Бобка Яўген

11 клас

2

Граблеўскі Дзмітрый

11 клас

3

Граблеўскі Кірыл

9 клас

4

Гуткоўская Васіліна

9 клас

5

Казачок Артур

9 клас

6

Канчына Валерыя

9 клас

7

Кліш Яраслаў

9 клас

8

Лапанік Паліна

9 клас

9

Лагун Крысціна

9 клас

10

Шунькіна Сняжана

9 клас

11

Бобка Дарья

8 клас

12

Ліхадзіеўскі Мікіта

8 клас

“Сацыяльная экалогія”, настаўнік дадатковай адукацыі Сойка Т.С.

1

Аляксеенка Аляксей

1 клас

2

Верамей Марыя

1 клас

3

Герасімік Мілена

1 клас

4

Глеб Ульяна

1 клас

5

Ермаліцкаяя Анастасія

1 клас

6

Крыкунова Віялета

1 клас

7

Лагун Іван

1 клас

8

Пічыц Дзяніс

1 клас

9

Прановіч Ульяна

1 клас

10

Раўбуць Дзіяна

1 клас

11

Раўбуць Дарына

1 клас

12

Татур Паліна

1 клас

13

Чачуха Сяргей

1 клас

14

Ярмоліч Яна

1 клас

“Натхненне”, настаўнік дадатковай адукацыі Качан Т.І.

1

Барадзіна Ганна

6 клас

2

Бічык Аляксей

5 клас

3

Жукава Паліна

6 клас

4

Кацяк Караліна

5 клас

5

Кацяк Кацярына

7 клас

6

Козел Сяргей

7 клас

7

Лагун Ксенія

6 клас

8

Лагуценка Альбіна

6 клас

9

Лазука Дзмітрый

6 клас

10

Лапанік Яўгенія

7 клас

11

Сірач Ксенія

6 клас

12

Прановіч Дар’я

5 клас

13

Пятроўскі Аляксей

7 клас

14

Чэмбровіч Дар’я

5 клас

“Пятруха”, настаўнік дадатковай адукацыі Лагун І.І.

1

Аўсяпян Давід

2 клас

2

Бічык Арцём

2 клас

3

Бобка Андрэй

4 клас

4

Браварэнка Андрэй

2 клас

5

Глеб Вікторыя

2 клас

6

Жукаў Андрэй

2 клас

7

Камандзір Даніла

4 клас

8

Кацяк Паліна

2 клас

9

Купчына Ксенія

4 клас

10

Кур’яновіч Даніла

2 клас

11

Прановіч Софія

2 клас

12

Цагойка Аляксандр

2 клас

“УнікУм”, настаўнік дадатковай адукацыі Чака Н.Я.

1

Астапчык Ксенія

4 клас

2

Аўсяпян Карына

4 клас

3

Аўсяпян Давід

2 клас

4

Бойка Ангеліна

3 клас

5

Браварэнка Аляксандр

3 клас

6

Браварэнка Андрэй

2 клас

7

Вярцінская Дар’я

4 клас

8

Лешчанка Аляксандр

3 клас

9

Прановіч Аляксандр

3 клас

10

Прановіч Сафія

2 клас

11

Рута Яўгенія

4 клас

12

Удалая Караліна

3 клас

“Вывучаем інфарматыку”, настаўнік дадатковай адукацыі Псоцік А.В..

1

Амяльчэня Яўгеній

8 клас

2

Граблеўская Надзея

8 клас

3

Дземішкевіч Юлія

8 клас

4

Заяц Анастасія

8 клас

5

Кур’яновіч Мацвей

8 клас

6

Кур’яновіч Паліна

9 клас

7

Лагун Вольга

9 клас

8

Лазука Аляксей

8 клас

9

Лазука Дзмітрый

6 клас

10

Ліхадзіеўская Марыя

9 клас

11

Ліхадзіеўскі Мікіта

8 клас

12

Пошахаў Аляксей

8 клас

13

Прановіч Дзіяна

8 клас

14

Чэмбровіч Яўгеній

8 клас

15

Шашок Дзмітрый

6 клас

“ЮІДР”, настаўнік дадатковай адукацыі Новік І.І.

1

Веліко-Іваненко Уладзіслаў

5 клас

2

Ерамеяў Данііл

7 клас

3

Кацяк Кацярына

7 клас

4

Кацяк Юлія

7 клас

5

Купчын Даніла

6 клас

6

Крыкунова Вольга

7 клас

7

Лазука Дмітрый

6 клас

8

Лагун Ксенія

6 клас

9

Прановіч Даніла

6 клас

10

Прановіч Дар’я

5 клас

11

Пятроўскі Аляксей

7 клас

12

Салушка Арцём

6 клас

 

Атрад “ЮІД”

1

Бічык Аляксей

5 клас

2

Вяліко-Іваненко Уладзіслаў

5 клас

3

Дземішкевіч Юлія

8 клас

4

Кацяк Юлія

7 клас

5

Ерамеяў Данііл

7 клас

6

Жукава Паліна

6 клас

7

Заяц Анастасія

8 клас

8

Лазука Аляксей

8 клас

9

Лагун Ксенія

6 клас

10

Прановіч Дзіяна

8 клас

Атрад “ЮВ”

1

Бобка Яўгеній

11 клас

2

Граблеўскі Дзмітрый

11 клас

3

Джусоева Дар’я

10 клас

4

Заяц Станіслаў

10 клас

5

Крушная Вікторыя

10 клас

6

Марозаў Арцём

10 клас

7

Чачуха Іван

10 клас

8

Прановіч Дар’я

10 клас

9

Кліш Яраслаў

9 клас

10

Лагун Вольга

9 клас

Атрад “ЮПМ”

1

Амяльчэня Яўгеній

8 клас

2

Бобка Дар’я

8 клас

3

Гуткоўская Васіліна

9 клас

4

Канчына Валерыя

9 клас

5

Казачок Артур

9 клас

6

Кур’яновіч Паліна

9 клас

7

Лапанік Паліна

9 клас

8

Лагун Крысціна

9 клас

9

Лагун Вольга

9 клас

10

Ліхадзіеўская Марыя

9 клас

11

Шунькіна Сняжана

9 клас

Валанцёрскі атрад “Імпульс”

1

Бобка Яўгеній

11 клас

2

Граблеўскі Дзмітрый

11 клас

3

Джусоева Дар’я

10 клас

4

Заяц Станіслаў

10 клас

5

Крушная Вікторыя

10 клас

6

Чачуха Іван

10 клас

 

 

 

свернуть